Про компанію

Підприємство "Краплак" протягом багатьох років успішно співпрацює з підприємствами України в області поліграфії. Злагоджена команда професіоналів надасть будь-які консультації по поліграфії, допоможе розробити дизайн, підібрати підходящий матеріал для друку і реалізувати Ваші побажання. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, тобто Ви не обмежені стандартними розмірами або іншими параметрами. Наявність різноманітного обладнання для друку (флексографічного, офсетного, шовкотрафаретного і цифровий) дозволяє працювати з дрібними і великими тиражами і виробляти продукцію високої якості за привабливою ціною.

ТОВ «Краплак» використовує тільки сертифіковані в Україні матеріали європейського виробництва. Фарби на водній основі, які ми використовуємо для флексодруку, є найбільш екологічно чистими. Якість продукції контролюється на всіх етапах, про що складаються відповідні протоколи та надаються посвідчення якості (на вимогу). ТОВ «Краплак» має угоди з провідними перевізниками (Нова Пошта, Делівері, Міст Експрес та ін ..), тому продукція доставляється в усі регіони України за домовленістю із замовником. Також, при необхідності, ми можемо безкоштовно відправити зразки продукції для тестування.

Реквізити ТзОВ "Краплак"

ТзОВ „Краплак”, 79040, м. Львів, вул. Конюшинна, 10, ЄДРПОУ 37879725, р/р 2600246336, МФО 325268 в ПАО АКБ "Львів", ІПН 378797213030, Св-о ПДВ 200050458